Co umí IZIO

Sehraná posádka je na moři k nezaplacení.
IZIO vám ji pomůže ukočírovat, abyste zvládli i tu nejbouřlivější zakázku.

Hlubiny podnikání jsou plné nástrah.

Máte další zakázku. Velká radost. Ale dovést ji do konce zvládne jen posádka, která táhne za jeden provaz. Ukažte se jako zkušený kapitán: usnadněte si plavbu se systémem IZIO.

Plánujete dostatečně dopředu, den po dni, krok po kroku?

Znají členové posádky svoje úkoly? Mají projekty jasně rozdělené priority?

Víte, v jaké fázi se nachází jednotlivé zakázky?

Dokážete si s ostatními jednoduše předat informace a podklady?

Myslíte v kalkulaci opravdu na všechno? Je každá zakázka zisková?

Vyzkoušejte IZIO a veďte svoji firmu jako ostřílený mořský vlk

Stáhnout demo
S ukázkovými daty
Vyzkoušet zdarma
S vlastními daty a nezávazně na 30 dní

Práci s IZIO si vaše posádka oblíbí

IZIO vám poskytne jistotu, že všechno šlape, jak má. Vysoce návykový pomocník, kterého si osvojíte raz dva. Navíc přehledný a jednoduchý, ať ho používáte na svém notebooku nebo smartphonu. Zjistěte, co všechno zvládne.


CRM systém

CRM systém

Jako správný kapitán máte sloní paměť a dokonalý přehled o všech zákaznících. Dopřejte stejné znalosti i ostatním na palubě. V IZIO uvidí karty klientů a dodavatelů včetně zakázek, nákupů, seznamu úkolů a historie komunikace – pohromadě a přehledně seřazené. Založit nový kontakt jim díky propojení se systémem ARES zabere minutu, dohledat a upravit stávající ještě méně. Zvolili si přece vlastní kategorie filtrování! Tak žádné zdržování.

Více o CRM systému
╲╱
Objednávky

Objednávky

Od vytvoření objednávky až po její vyřízení je to kus cesty. Neztraťte se během ní v záplavě termínů a nákladů. IZIO se stane vaším navigačním centrem: vždy vám nahlásí, jestli bylo zboží objednáno, zaplaceno a v termínu také dorazilo. Na jednom místě uvidíte i náklady na objednávky, které pak šmahem přiřadíte k dané zakázce. U všech ďasů - termín dodání se zase posouvá? Jen klid. Záznam snadno upravíte a pošlete posádce upozornění. Rychle, na pár kliknutí.

Více o objednávkách
╲╱
Plánování

Plánování

V plánování a organizaci času se pozná zkušený kapitán. IZIO bude vaší pravou rukou – připomene vám blížící se schůzku, poradu nebo důležitý úkol. Jednoduše si v něm naplánujete jednání, zarezervujete služební auto nebo školicí místnost. Aktivity můžete navázat na konkrétní zakázku, klienta nebo objednávku. A díky vlastnímu systému značení a filtrování vám postačí letmý pohled do kalendáře a jste v obraze: dneska Tahiti, za týden Bora Bora. 

Více o plánování
╲╱
Evidence zakázek

Evidence zakázek

Víte, která zakázka je zisková, která ztrátová? Kolik je jich rozpracovaných a kdo na nich aktuálně pracuje? Zeptejte se IZIO. Snadno s jeho pomocí zakázku založíte, rozdělíte na úkoly a pak jen sledujete, jak ji posádka úspěšně plní. A na konci? Připočítá za vás výdaje na cestovné nebo třeba dárky a ukáže výsledek: vydělali jste další zlaťáky a získali lepší přehled o svém pracovním tempu. Hodnotná informace, až budete příště posílat kalkulaci na podobný projekt.

Více o evidenci zakázek
╲╱
Dokumenty

Dokumenty

Vyznáte se v přípravě dokumentů jako nikdo? A to doslova? Díky IZIO si tuto činnost osvojí také ostatní na palubě. Smlouvy, nabídky, poptávky a další dokumenty si už nebudou muset vytvářet pro každou zakázku znova. Na pár kliknutí založí šablony, kdykoliv je upraví a odešlou klientovi nebo dodavateli: dotažené do detailu, jak firemní identita káže. Navíc s jistotou, že se u žádného údaje nesekli a VIP klienta Mokrého nepřejmenovali na Modrého.

Více o dokumentech
╲╱
Firemní komunikace

Firemní komunikace

Sehraná posádka se pozná na první dobrou: mluví jazykem stejného kmene. Usnadněte jí komunikaci, jak to jen jde. V IZIO jednoduše zadají úkol i s termínem splnění, o každé změně se dozví z připomínky v e-mailu nebo displeje mobilu. Chodí za vámi, že potřebují dohledat zprávu z minulého měsíce? Od teď se budou obracet na IZIO: na pár kliknutí tam dohledají celou komunikační historii včetně přiložených souborů. Žádné prohledávání e-mailu nebo vytahování lístečků z koše.

Více o firemní komunikaci
╲╱
Výkaz práce

Výkaz práce

Přenechte dohled nad odpracovanými hodinami na systému IZIO. Vy přece stojíte u kormidla! Bude za vás sledovat, kdo na čem pracuje a jak si který projekt stojí. Umožní vám jednoduše vykazovat počet strávených hodin na úkolu nebo zakázce: v reálném čase nebo zpětně, online, ale třeba i pomocí otisku prstu. Zjistit aktuální hodnotu zakázky už bude hračka – IZIO vám zobrazí nákladovou i prodejní cenu. Tak co, jsou všechny ziskové?

Více o výkazech práce
╲╱
Fakturace

Fakturace

Zadostiučinění pro každého kapitána: úspěšné předání projektu a závěrečná platba. Zjednodušte si fakturaci se systémem IZIO. Doklady v něm sami rovnou vystavíte – třeba rychlým načtením hodnot přímo ze zakázky. Tu si pak vytisknete, uložíte a odešlete klientovi. Samozřejmě ve standardizovaném formátu, opatřenou vaším logem. Že vám faktury zadává účetní ve svém programu? Není nic jednoduššího, že ji z IZIO poslat požadavek a čekat na zprávu: Uhrazeno v termínu.

Více o fakturaci
╲╱
Statistiky

Statistiky

Rostete rychleji, než jste čekali. Před vámi se vynořují různá strategická rozhodnutí – nové vybavení lodi, změna trasy? Zásadní je znát svoje síly: na základě reálných dat ze systému IZIO. Jedině ony vám poskytnou spolehlivý přehled o fungování vašeho podnikání. Od výkonu jednotlivých členů na palubě přes ziskovost projektů v čase až po strukturu nákladů. Připraveni zjistit, jak si doopravdy vedete?

Více o statistikách
╲╱
Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Mějte přehled o tom, co se děje na palubě. Kdykoli a odkudkoli, i když zrovna nestojíte na kapitánském můstku. Díky mobilní aplikaci pro nejpoužívanější systémy iOS a Android máte vy i vaše posádka dostupné zakázky, úkoly, kontakty a výkazy na pár tapnutí přímo z displeje smartphonu. Třeba takovou navigaci cestou na schůzku s klientem nebo krátká upozornění na ploše mobilu i u vypnuté aplikace si rozhodně oblíbíte.

Více o mobilní aplikaci
╲╱

Máte nějaké dotazy?

Potřebujete se s námi poradit, jestli je pro Vás IZIO to pravé.

Kontaktujte nás