Zpět na přehled všeho, co IZIO umí
CRM systém

Dokumenty

Vyznáte se v přípravě dokumentů jako nikdo? A to doslova? Díky IZIO si tuto činnost osvojí také ostatní na palubě. Smlouvy, nabídky, poptávky a další dokumenty si už nebudou muset vytvářet pro každou zakázku znova. Na pár kliknutí založí šablony, kdykoliv je upraví a odešlou klientovi nebo dodavateli: dotažené do detailu, jak firemní identita káže. Navíc s jistotou, že se u žádného údaje nesekli a VIP klienta Mokrého nepřejmenovali na Modrého.


Vlastní údaje

Do šablon dokumentů je možné vkládat i vlastní údaje, které jste si vytvořili u klienta, dodavatele nebo zakázky. Tyto údaje se automaticky vyplní po vytvoření dokumentu. Každý dokument je navíc možné ještě zvlášť editovat. Takže pokud potřebujete specificky upravit například nabídku, nemusíte kvůli tomu vytvářet novou šablonu. Automatické vyplnění polí vám ušetří čas a nemůžete se zmýlit.

Dokonalá kontrola nad svými dokumenty

Mějte i vy své podnikání pod kontrolou. Se systémem IZIO vždy vidíte, který dokument se pro danou zakázku vytvořil, odeslal a co bylo jeho obsahem. Pro lepší kontrolu lehce zjistíte, kdo a kdy dokument vytvořil a udělal poslední úpravu. Každý dokument má unikátní název na dané zakázce, takže se vyhnete problému s jejich záměnou.

Vkládání vlastních příloh

Do položky Dokumenty můžete ukládat i vlastní přílohy, které patří k dané zakázce. Vždy tak budete mít k dispozici na jednom místě všechny aktuální dokumenty, které se konkrétní zakázky týkají. Dokumenty si můžete vytisknout, uložit nebo zaslat klientovi e-mailem.


Zaujala vás tato funkce?
Vyzkoušejte zdarma i ty ostatní!