Zpět na přehled všeho, co IZIO umí
CRM systém

Fakturace

Zadostiučinění pro každého kapitána: úspěšné předání projektu a závěrečná platba. Zjednodušte si fakturaci se systémem IZIO. Doklady v něm sami rovnou vystavíte – třeba rychlým načtením hodnot přímo ze zakázky. Tu si pak vytisknete, uložíte a odešlete klientovi. Samozřejmě ve standardizovaném formátu, opatřenou vaším logem. Že vám faktury zadává účetní ve svém programu? Není nic jednoduššího, že ji z IZIO poslat požadavek a čekat na zprávu: Uhrazeno v termínu.


Snadná fakturace zakázek

Tvorba faktur v systému IZIO je rychlá a jednoduchá. Do faktury můžete vkládat položky nebo je načítat z vlastního ceníku. Faktury můžete rovněž vytvořit načtením aktuálních nebo kalkulovaných hodnot přímo z evidované zakázky. Fakturu vám IZIO umožní vytisknoutuložit do PDF nebo rovnou odeslat klientovi (nebo své externí účetní) e-mailem. Odesílání e-mailů je jednoduché a bez složitého nastavování.

Korporátní styl faktur

Faktury vypadají profesionálně a můžete si je doplnit vlastním logem a razítkem.

Přehledné zadávání požadavků na fakturaci

Druhý způsob elektronické fakturace zakázek je zadávat pouze požadavky na fakturaci. Tento způsob je vhodný, pokud máte účetní, která používá svůj účetní program. Požadavek na tvorbu faktur jí manažer zakázky zadá pomocí systému IZIO. Po vystavení faktury změní účetní stav požadavku na „Fakturováno“ a zadá informace o faktuře. Po uhrazení faktury pak změní stav na „Uhrazeno“ a zadá datum úhrady. O každé změně stavu se manažer zakázky dozví pomocí automatické připomínky.


Zaujala vás tato funkce?
Vyzkoušejte zdarma i ty ostatní!