FAQ
Na co se často ptáte

Firemní zdroje

Můžu pomocí programu plánovat zdroje firmy?

Ano. V programu je možné vést kalendáře i pro vaše firemní zdroje, jako jsou auta pro obchodníky, speciální stroje, zasedačky a podobně.

Vlastní procesy

Je možné program nastavit podle našich firemních procesů?

Program je nastavený podle základních procesů, jak je používá většina firem. Pokud však zjistíte, že máte procesy nastavené jinak, není nic jednoduššího než si procesy nastavené v programu upravit tak, aby vám vyhovovaly.

Je IZIO pro mě?

Pro koho je IZIO určené?

Pro všechny, kteří se dostávají do kontaktu s klienty, realizují pro ně zakázky a potřebují mít data rychle, jednoduše a kdekoli u sebe. Od majitele firmy, kterému umožní udržet si přehled o termínech a výnosnosti zakázek, až po zaměstnance, kteří vám přes program mohou vykazovat práci na přidělených úkolech.

Bezpečnost IZIO

Jsou má data v bezpečí a zálohována?

Ano. Vaše data jsou uložená u nás na cloudu a my za vás hlídáme, že se zálohují každý den. Také se staráme o to, aby se k nim nedostal nikdo nepovolaný.

Jsem vázaný?

Musím podepsat nějakou smlouvu?

Ne, nemusíte nic podepisovat. Věříme na svobodný přístup. Kdybyste se později z nějakého důvodu rozhodli přestat program používat, nemusíte nám posílat žádnou výpověď. Stačí přestat platit, my program přepneme do režimu jen pro čtení, abyste data měli k dispozici. Pokud se nerozmyslíte do 3 měsíců, my instanci automaticky zrušíme a veškerá data smažeme.

Pomoc s nastavením

Kdo mi pomůže začít?

Kdykoli budete potřebovat, můžete se obrátit na naši zkušenou posádku a my vás bouřlivými vodami začátku používání programu rádi provedeme. A pokud byste se chtěli nechat proškolit i se svými spolupracovníky, můžeme vám přijet ukázat, jak se v programu rychle zorientovat a nabrat tak správný kurz.

Proč vůbec IZIO

Na co mi může být IZIO dobré?

Pomůže vám jednoduše udržet přehled o klientech, zakázkách i zaměstnancích tam, kde vám už excelovské tabulky nebo papíry kvůli administrativě přerůstají přes hlavu.

IZIO na mobilu

Existuje mobilní aplikace pro IZIO?

Ano, systém IZIO si můžete nainstalovat na iOS nebo Android. Poté se pouze přihlásíte pod svým jménem a heslem a autorizujete zařízení.

IZIO podpora

Pomůže mi někdo s nastavením systému?

Ano, kdykoliv v pracovních hodinách můžete zavolat na IZIO linku a náš pracovník Vám pomůže IZIO nastavit.

IZIO demo

Můžu si nějak vyzkoušet práci ve vašem programu?

Pokud si chcete vyzkoušet práci s programem, můžete k tomu využít verzi IZIO demo. Obsahuje plnohodnotné funkce programu, ovšem vámi zadaná data o půlnoci smažeme. Takže nemusíte mít strach vyzkoušet si v něm, cokoli potřebujete.

Export

Je možné exportovat data?

Ano, můžete exportovat kterékoliv tabulky, kliknutím pravým tlačítkem na tabulku a Export. Poté se celá tabulka vyexportuje do Excelu.

Úprava na míru

Dokážete systém přizpůsobit na míru?

Ano, můžete nás kontaktovat a náš obchodník se s Vámi domluví.