FAQ
Na co se často ptáte

Pro koho je IZIO určeno?

...

IZIO je informační systém pro malé a střední firmy. Je určeno těm, kteří chtějí mít přehled o svých zakázkách a klientech. Dokáže také evidovat náklady a sledovat, na čem Vaši zaměstnanci pracují. Díky tomu dokážete pružně reagovat i v situacích, kdy máte práce nad hlavu

Dá se IZIO přizpůsobit mým procesům?

...

Ano, IZIO je velice intuitivní a ohebný systém. Díky tomu je možné ho přizpůsobit firmám v různých oborech. Ať už jste softwarová firma, obchodní firma, projekční kancelář, výrobní firma nebo podnikáte ve stavebnictví, IZIO je řešení pro Vás

Jak náročné je zavedení systému?

...

Je to velice jednoduché. IZIO nainstalujete a spustíte během několika minut. Nastavení celého systému na Vaše potřeby poté trvá pár hodin a můžeme ho celé udělat za Vás. A pak už stačí jen začít naplno používat. Celý proces zavádění ve firmě tedy nezabere ani celý den.

Můžu si IZIO nezávazně vyzkoušet?

...

Ano, můžete. Stačí kliknout na tlačítko „vyzkoušet zdarma“, které naleznete napravo nahoře na našich stránkách a my Vám zprovozníme plnou verzi na 30 dní zdarma.

Je bezpečné mít data na cloudu?

...

– Ano, je. Cloud je moderní způsob, jak si svá data bezpečně uložit bez obav z jejich ztráty, a navíc je mít k dispozici kdykoli a odkudkoli. Zároveň také odpadá nutnost zřizovat si vlastní firemní server a starat se o zálohování dat. Cloud dělá vše za Vás a pokud si přesto chcete svá data zálohovat i interně, je možné vše exportovat do xls.

Jak je to tedy s bezpečností dat obecně?

...

Za Vaše data ručíme my a vše pravidelně zálohujeme. Nemusíte se tak o nic starat.

Můžu IZIO využívat i na mobilu nebo tabletu?

...

Ano, můžete. Součástí programu je i mobilní aplikace, která Vám umožní mít přehled i když právě nemůžete sedět u svého počítače.

Potřebuji sledovat, na čem mí lidé pracují a kolik na tom stráví času.

...

Dobrá zpráva. Součástí programu IZIO je i vykazování práce zaměstnanců na zakázkách. Můžete tak na minutu přesně vidět, na čem Vaši lidé pracují. Pro náročnější jsme připravili i terminál na otisky prstů, který dobře využijete v případě, že máte například výrobu. Stačí dát na zeď a máte přehled i o tom, na čem se pracuje ve výrobě.

Potřeboval bych evidovat i docházku.

...

Samotné IZIO docházku neeviduje, ale máme pro Vás připravený i docházkový systém. Koukněte na www.alveno.cz

Je součástí systému i skladové hospodářství a evidence materiálu?

...

Není, IZIO má na starosti hlavně řízení zakázek. O skladové zásoby se nestará. Pro tyto účely doporučujeme hledat spíše skladový systém.

Funguje IZIO na MAC?

...

bohužel ne. Existují ale alternativní metody, jak program i tak využívat. Jednou možností je VPN nebo virtuální plocha. Další u nás nejčastěji využívanou je instalace programu „Parallels“, který Vám umožní využívat i aplikace určené pro Windows.

Program je pro nás příliš robustní, potřebujeme něco jednoduššího?

...

Nevadí, v IZIO je možní jednoduše vypnout funkce, které pro své potřeby nevyužijete.

Mám k dispozici technickou podporu, když budu potřebovat poradit?

...

Ano, technická podpora je součástí celé služby. Kdykoli budete potřebovat poradit nebo se jen na něco zeptat, můžete nám zavolat a naši zkušení konzultanti Vám se vším pomohou.

Jsme příliš malí na informační systém, stačí papír a excel .

...

Zavedení informačního systému dává smysl bez ohledu na velikost firmy. Udělá za Vás spoustu práce a vždy Vám dá přesně ty informace, které potřebujete vědět. Díky tomu ušetříte spoustu času a budete fungovat efektivněji. To Vám umožní se věnovat více zakázkám najednou nebo mít více volného času. A navíc, stojí to mnohem méně, než si platit dalšího člověka.

A kolik to tedy vlastně stojí?

...

V IZIO platíte za aktivního uživatele. Tedy člověka, který v daný měsíc IZIO využíval. Každý takový člověk Vás poté stojí 300kč bez DPH měsíčně. To je asi 10kč za den. Jakmile Vám však tento člověk v daný měsíc nepracuje (má dovolenou, je to brigádník atd…), nebudeme Vám ho účtovat.

Musím podepisovat nějakou smlouvu?

...

Ne, nemusíte nic podepisovat. Věříme na svobodný přístup. Kdybyste se později z nějakého důvodu rozhodli přestat program používat, nemusíte nám posílat žádnou výpověď. Stačí přestat platit, my program přepneme do režimu jen pro čtení, abyste data měli k dispozici. Pokud se nerozmyslíte do 3 měsíců, my instanci automaticky zrušíme a veškerá data smažeme.

Jak můžu zaplatit?

...

IZIO se platí formou kreditu, který si dobíjíte v klientské zóně na našich stránkách. Stačí se přihlásit. Můžete si tak sami zvolit pro kolik lidí a na jak dlouhou dobu si chcete program předplatit.