Aktualizace programu IZIO 1.12

18. 8. 2016

Vydali jsme novou verzi informačního systému IZIO 1.12. Aktualizace se vám automaticky stáhne při spuštění informačního systému IZIO.

Provádějte finanční transakce v aktuálním kurzu všech světových měn

Jsou pro vás místní rybníčky malé a lovíte klienty i ve vzdálenějších vodách? Skvělé! Při finančních transakcích jste ale pravděpodobně vždy ztroskotali na tom, že potřebujete obchodovat v cizí měně. Jaký je aktuální kurz, kolik to tedy v té měně koštuje – s tím je teď konec. Až se příště dostanete do podobné situace, vše zvládnete přímo v IZIO. Při vytváření jakéhokoliv dokumentu (faktura, objednávka…) si můžete vybrat ze všech světových valut a částka se vám automaticky přepočítá dle aktuálního kurzu ČNB. Anebo si můžete nastavit i vlastní kurz, jak je libo. Tak vzhůru do obchodování v dalekých vodách!

Šiklo by se vám vést si informace ještě podrobněji?

Máte náročného klienta, zakázku, která se vleče, nebo prostě chcete mít o všem naprosto dokonalý přehled? Dosud jste si mohli ke každé položce přidat 20 vlastních údajů. Na váš podnět jich odteď můžete mít až 60!

Vytvoření klienta přímo ze zakázky?

Získali jste zakázku od nového klienta, který ještě není v systému a potřebujete, aby posádka začala okamžitě makat? Žádné zdržování! Vytvořte zakázku, současně ze zakázky i klienta a rozdejte úkoly… Není čas ztrácet čas.

Už nepotřebujete u zakázek určitý typ kategorie?

Dosud jste si k zakázkám přiřazovali určitý typ kategorie, ale to už je to passé? Je zbytečné mít v okně kategorii navíc. Kategorii si můžete jednoduše zneaktivnit a už vás nebude zbytečně rozptylovat. Výhodou je, že pokud se podíváte do lodní historie, neaktivní kategorii přesto stále uvidíte.

Chodí vám do mailu připomínky a vy nevíte, o co jde?

Je to jako s uzlem na kapesníku. „Něco jsem měl udělat, ale co to bylo? Schůze posádky? Nebo snad nalodění zboží?“ S tím je konec! Kdykoliv si nastavíte nějakou připomínku do mailu, ihned budete vědět, co přesně máte v popisu práce. 

Verze 1.12 dále obsahuje několik dalších vylepšení a úprav systému IZIO.

Velmi si vážíme vašich postřehů a nápadů, protože jsou pro nás inspirací pro budoucí aktualizace. Budeme rádi, pokud nám je i nadále budete zasílat.