Nalodili se s námi

Záznamy z lodního rozhlasu

Naše firma využívá systém IZIO jako hlavní informační systém pro evidenci zakázek. Využíváme jej také pro fakturaci a evidenci nákupů od dodavatelů. Velmi oceňujeme bezpečné uchovávání dat na cloudu. Díky specifikaci zakázek máme přehled nejen o cenách nákupů, ale i o toku finančních prostředků.
A navíc za nás IZIO hlídá splatnosti faktur.

Michal Zeman

CEO-Chief Executive Officer FRENDS s.r.o.

Systém IZIO využíváme hlavně pro sledování zakázek jako celku. Díky své jednoduchosti obsluhy a zadávání příkazů do výroby nám slouží jako doprovodný nástroj. Oceňujeme ho hlavně díky přehledům nad zakázkami a díky porovnání plánu oproti skutečnosti.

Michal Šmidrkal

ředitel společnosti Empate, a.s.

Informační systém IZIO se stal pro mě nepostradatelným společníkem na cestách. Díky mobilní aplikaci a cloudové technologii tak můžu pracovat i v terénu. Mám lepší přehled nad svými zakázkami a náklady. Navíc díky obchodní historii ihned vím s kým a o čem budu jednat.

Ing. Martin Gulač

SEO, SEM, PPC specialista MG studio

Jsme tým mladých lidí, kteří rádi využívají a dokážou ocenit nové nástroje pro podporu svého podnikání. Informační systém IZIO je jednoduchý, rychlý a máme díky němu přehled o své firmě. Jelikož se zabýváme tvorbou webových stránek, vyhovuje nám online vykazování práce za PC. Díky tomu vidíme, kolik času se skutečně odpracovalo na jednotlivých zakázkách a jednoduše si tak uhlídáme jejich rentabilitu.

Ing. Lukáš Bumbál

jednatel společnosti Webdesign studio, s.r.o.

Za poslední období se nám značně rozrostlo portfolio klientů, a tak jsme museli náš tým posílit. Ve více lidech a při práci pod časovým tlakem by člověk snadno mohl ztrácet přehled. Pro naši činnost je přitom důležité, aby každá hodina byla správně vykázána. V tom nám systém IZIO hodně pomohl.

Mgr. Ivo Siegel

advokát

Před třemi měsíci jsem začala IZIO používat na evidenci svých klientů a zakázek. Program je přehledný a intuitivní pomocník mého podnikání. Velmi oceňuji, že se ke svým datům dostanu i ze svého telefonu, snadno si tak můžu zjistit informace i v terénu během focení. Líbí se mi možnost jednoduše vystavit fakturu a poslat ji ze systému e-mailem přímo klientovi. Velkou výhodou je i šance program vyzkoušet a užívat zdarma.

Mgr. Dagmar Hřebíková

fotografka ve studiu DHfoto

Často pracujeme na cestách a potřebujeme proto mít všechny informace týkající se jednotlivých klientů a zakázek kdykoli k dispozici. Hledali jsme jednoduchý nástroj pro malou firmu, který však nabídne všechny potřebné funkce. IZIO nás mile překvapilo. Díky němu máme konečně informace ke všem zakázkám na jednom místě.

Petr Lesenský

Chief Executive Officer v PR agentuře Lesensky.cz

Informační systém IZIO používám ve firmě od začátku roku 2013. Jsme malá reklamní agentura a máme desítky zakázek, na kterých pracujeme v jednu chvíli. Než jsem začal používat IZIO, často jsem se ztrácel v termínech a měl jsem problém hlídat kalkulace a náklady na jednotlivých zakázkách. Nejvíce mě samotného překvapily statistiky, které mi otevřely oči a daly pohled dovnitř své firmy. Teď mám přehled a kontrolu nad všemi zakázkami.

Ing. David Zeman

ředitel v reklamní agentuře FOREGROUND, s.r.o.

Podepsali se do palubního deníku

Lesensky.cz
Empate
Frends
Foreground
MG Studio