STATIKUM s.r.o.

 • Stav před IZIO

  Jednotlivé zakázky byly sepisovány v poznámkách v papírové formě nebo se určité informace zasílaly jednotlivým pracovníkům prostřednictvím e-mailů. Pro větší přehlednost jsme proto hledali informační systém, kde by veškeré informace každý zaměstnanec bez problému nalezl na jednom místě.

  Proč jsme zvolili IZIO?

  IZIO zvítězilo díky uživatelsky jednoduché obsluze. Informační systém je totiž šikovně navržený tak, že si lze jednotlivé parametry a postupy zadat dle vlastních potřeb. Dalším důvodem byla ochota zaměstnanců IZIO, kteří nám podrobně vysvětlili koncept systému a vše potřebné nám pomohli nastavit.

  V neposlední řadě jsme IZIO zvolili i s finančních důvodů, kdy jsme nejprve zvažovali nechat si vytvořit jednoduchý program „na míru“, nicméně nakonec IZIO mělo nejlepší poměr ceny a výkonu.

  Výsledek

  Díky IZIO máme především přehled o stavu každé zakázky. Zároveň nám to pomohlo lépe plánovat vytíženost jednotlivých zaměstnanců a sledovat jejich produktivitu.

  "IZIO je poměrně jednoduchý nástroj, který do naší firmy přinesl potřebný řád a zvýšil naši efektivitu. Každý zaměstnanec ví, na čem pracuje a do kdy má danou zakázku splnit. Program nabízí mnoho funkcí, které postupně objevujeme a snažíme se tak využívat všech výhod tohoto systému."

  Ing. Lukáš Pejchal

  jednatel