Žaluzie Renesun

Stav před IZIO

Než jsme začali aktivně používat program IZIO, fungovali jsme na papírových dokumentech a počítačových tabulkách, které nebyly vždy stoprocentní a také nebyly dostupné všem zaměstnancům k nahlédnutí a už vůbec ne v mobilním telefonu, což je pro nás teď prioritou, především pro techniky při montážích mimo kancelář.

Proč jsme zvolili IZIO?

Delší dobu jsme zvažovali nějaký program k evidenci veškerých zakázek a jejich podrobností, IZIO splnil veškeré naše podmínky. Víme, jak na tom zakázky jsou, zda se nám zákazník již ozval nebo nám již zboží leží na skladě připraveno k namontování či je už kompletně hotovo, také máme přehled o zisku či nákladech na dané zakázce, což je pro nás také důležité.

Výsledek

IZIO nám ve spoustě ohledech mnohé ulehčil, vše máme na jednom místě, nemusíme složitě hromadit stovky souborů a papírů. Aktivně také využíváme kalendář, který nám pomáhá vše perfektně zorganizovat. Především oceňujeme i mobilní aplikaci, kterou mají všichni vždy k dispozici a je to pro nás tímto pohodlnější.

"IZIO je velmi jednoduchý, avšak podrobný program, díky kterému máme všichni o všem přehled a víme co máme kdo na práci. Zatím se s programem sžíváme a určitě nevyužíváme veškeré nabízené funkce, ale pořád přicházíme na nové, práci velmi ulehčující.

René Býma

jednatel a majitel firmy